Restbet Şikayetleri

Türkiye’de 2013 yılından bu yana hizmetlerine devam eden, Bitcoin ile ödeme yöntemini ilk defa kullanan Restbet yeni giriş adresi, sizin de bildiğiniz gibi farklı özelliklere sahiptir. Genel anlamda tüm bonuslarını 500 TL’ye kadar çekmiştir. Sadece Casino hoş geldin bonusunu 1000 TL olarak vermektedir. Onun dışında tüm promosyonlarında alınabilecek üst limiti 500 TL olarak belirlemiştir. Bu da garip bir durumdur. Diğer yandan belirtmek gerekirse mobil uyumlu bir siteye sahiptir. Binlerce üyeye sahiptir. Onlara hem masaüstü cihazlardan hem de mobil cihazlardan para kazandırabilmektedir. Peki ama Restbet şikayetleri hakkında bilgi almak ve onun nasıl bir platform olduğunu öğrenmek ister misiniz? Eğer bu konuda bilgi almak istiyorsanız yazının devamına bakabilirsiniz. Restbet mobil üzerinden de siteye erişim sağlayarak site imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Restbet Şikayet Analizi

Üyeleri Restbet hakkında onlarca şikayette bulunmuştur. Hatta ve hatta bir kişinin birden fazla şikayet konusu açtığını bile görebilirsiniz. Bunun temel nedeni aslında Restbet ile ilgili değildir. Genel anlamda sorunlar ya kullanıcılardan kaynaklanmaktadır ya da kullanılan seçeneklerden kaynaklanmaktadır. Biliyorsunuz ki en çok şikayet konusu Restbet ödeme yöntemleri ile ilgilidir. Ödemelerin geç yapılması ve zamanında gerçekleşmemesi kullanıcıları en çok rahatsız eden konulardan olmuştur. Bu noktada söylemeliyiz ki para çekmek için kullanılan ödeme yöntemleri farklı yatırım sürelerine sahiptir. Eğer bunları incelemeden para çekme talebi verirseniz biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz. Peki ama diğer konuları merak ediyor musunuz?

Restbet Şikayetleri ve Kullanıcı Görüşleri

Bu kadar çok şikayetin olması kesinlikle gözünüzü korkutmasın. Aslında sizin faydanıza olacak bir durumdur çünkü onun ne gibi sorunlar yaşatabildiğini görerek onlardan kolayca kurtulabilmenizi sağlayacak çözümler öğrenebilirsiniz. Örneğin güvenilir olmasına rağmen sadece 3 ila 8 iş günü içerisinde paranızı yatıran ecoPayz ile para çekmeyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki son derece güvenilir bir ödeme yöntemidir ancak ödemelerin geç yapılmasına neden olmaktadır. Bunun yanında Restbet kullanıcı yorumları arasında sadece ödeme sorunları bulunmamaktadır. Ek olarak Restbet bonus ve promosyonları da şikayet konusu olmuştur çünkü kullanıcılar belli çevrim şartlarını yerine getirememiş ve promosyonlardan kazandıkları tutarlardan mahrum kalmışlardır. Bu konuda siz de kullanacağınız bonusların çevrim şartlarına iyice göz atmalısınız.

Yorum yapın